Vertikalios

VERTIKALIOS  ŽALIUZĖS

 Vertikalios žaliuzės, viena iš geriausių priemonių, į patalpas patenkančios natūralios šviesos kontrolei. Jos puikiai sulaiko, visus nepageidaujamus spindulius.

Vertikalių žaliuzių audinių asortimentas labai įvairus. Siekiant ypatingo efekto, galima derinti skirtingus juostų raštus ar spalvas.

Biuruose ar namuose, kuriuose dirbama kompiuteriu, siūloma integruoti vertikalias žaliuzes su audiniais, padengtais aliuminiu, perlamutru arba specialaus poliesterio atspindžio plėvele. Tokiu būdu sustiprinsite apsaugą nuo tiesioginių saulės spindulių.
Taip pat, vertikalios žaliuzės efektyviai sulaiko ir sugeria šilumą. Žiemos metu tai leidžia patalpose išlaikyti daugiau šilumos.

 

Audiniai SCREEN pasižymi skirtingais vaizdo pralaidumo laipsniais. SCREEN audiniai leidžia išlaikyti patalpą šviesią bei neleidžia spinduliams patekti į vidų. Tokiu būdu panaikinami  atspindžiai kompiuterių ekranuose.

 

Vertikalias žaliuzes galima naudoti ne tik langų uždengimui, bet ir patalpų dalinimui į atskiras erdves.

Nemokamai pakonsultuosim, išmatuosim, pasiūlysim Jums tinkamiausias žaliuzes ir jas sumontuosim. Skambinkite Jau dabar tel. 861 604 224.