Fasado

FASADO ŽALIUZĖS

 Viena veiksmingiausių saulės kontrolės sistemų – pagal saulę pasisukančios fasado žaliuzės. Šiuo metu, ši saulės kontrolės sistema, vis labiau populiarėja įmonėse. Šiomis žaliuzėmis patogu kontroliuoti šviesos patekimą į patalpas, nes galima norimu kampu reguliuoti spindulių kryptį. Spindulius galima nukreipti į lubas, grindis ar patalpos centrą, pakeitus žaliuzių juostų pasukimo kampą. Pasukus fasado žaliuzes, jos sulaiko saulės spindulius dar jiems nepatekus į patalpą. Fasado žaliuzes, šaltuoju metų laiku, galima visiškai sukelti į viršų, kad neužstotų saulės šilumai, patekti į patalpas saulės šilumos patektų į patalpas. Tokiu būdu, galima pakelti patalpos temperatūrą keleta laipsnių. Šaltuoju metų laiku, žaliuzių pagalba, galima palaikyti keliais laipsniai didesnę patalpos temperatūrą.Pakeltų, žaliuzių nesimato – jos pasislepia specialiose nišose pastato viduje.

Valdymui galima rinktis elektros variklį su klavišiniu jungikliu, elektros variklį su nuotolinio valdymo pulteliu arba elektros variklį, integruotą į bendrą  namo sistemą.
Nors funkciškai toks sprendimas įmanomas, nerekomenduojama montuoti rankinio fasado žaliuzių valdymo funkcionalumo. Tam reikėtų per sieną ar lango rėmą išgręžti ertmę rankenai. Dėl šios ertmės vasarą į patalpas galėtų patekti daugiau dulkių, o žiemą dėl temperatūrų skirtumo išaugtų kondensato padidėjimo tikimybė.

 

Nemokamai pakonsultuosim, išmatuosim, pasiūlysim Jums tinkamiausias fasado žaliuzes. Skambinkite jau dabar tel. 861 604 224.