Antialerginiai tinkleliai

ANTIALERGINIAI TINKLELIAI

 Pro atvertus langus patenka ne tik gaivus oras, bet ir įvairūs vabzdžiai, lapai, dulkės ir alergijas sukeliančios žiedadulkės. Antialerginiai tinkleliai apsaugo patalpas nuo vabzdžių, dulkių, lapų, pūkų bei alergijas sukeliančių žiedadulkių. Tinklelis atlieka filtro funkciją.  Specialus tinklelio poliesterio pynimas veikia kaip filtras ir gaudo žiedadulkes, dulkes ir kitus oro teršalus į medžiagos pluoštą. Tinklelis neleidžia prasiskverbti žiedadulkėms į patalpas, kas padeda sumažinti alergenų kiekį patalpoje.

Antialerginis tinklelis itin efektyviai sulaiko net didžiausių alergenų žiedadulkes ir kitas priemaišas, esančias ore. Antialerginis tinklelis sulaiko:

  • 99,7% beržo medžių žiedadulkių
  • 93,1% dilgėlių žiedadulkių
  • 90,9% ambrozijos žiedadulkių.
  • 100% žolių žiedadulkių
  • efektyviai apsaugo nuo kitų žiedadulkių bei dulkių.

Antialerginis tinklelis gali būti naudojamas šių tipų rėmuose: tinklelis – rėmelis ir tinklelis – durys.
Apsauginiai tinkleliai lengvai priderinami prie Jūsų interjero – galite rinktis iš įvairių tinklelio rėmo spalvų: baltos, rudos, antracito arba medžio imitacijos. Taip pat rėmai gali būti dažomi ir pasirinkta RAL spalva.
Nemokamai pakonsultuosim, išmatuosim, pasiūlysim Jums tinkamiausius  tinklelius ir juos sumontuosim. Skambinkite Jau dabar tel. 861 604 224.