Pergola pavėsinės

PERGOLA PAVĖSINĖS

„Pergola“, tai visame pasaulyje naudojama aukščiausios kokybės sistema, pasižyminti nepriekaištinga išvaizda ir komfortu. Išnaudokite prabangiai unikalią ir išskirtinę erdvę bet kokiu sezonu, oru ar paros metu. Efektyvus ir estetiškas sprendimas, siekiant išnaudoti erdvę priešais restoraną, barą, privataus namo terasą ar automobilio stoginę.

Šios pavėsinės konstrukcija yra lengvesnė nei tradicinės pavėsinės – ypatingas tarpinis markizės ir terasos variantas. Pergolės pasižymi patvarumu, dydžiu ir moderniu dizainu. Rekomenduojame tiems, kurie ieško ilgalaikio sprendimo ir optimalaus komforto.

 

Vertikalios stiklinės sistemos

 

Vertikalios stiklinės sistemos yra puiki priemonė apsaugoti lauko erdves nuo vėjo bei kritulių. Valdomos automatiškai nuotolinio valdymo įtaisu.

 

Medžiagos ir spalvos

 

Kuriant “Pergola” sistemą, įmonė „Byart“ naudoja geriausius pasaulinėje rinkoje esančius produktus. Medžiagos yra pakankamai lengvos ir apdorotos, kad praleistų saulės spindulius, tačiau apsaugotų nuo UV spinduliuotės. Visos yra atsparios vandeniui, antipireninės, nelaidžios UV spinduliams ir maksimaliai apsaugo nuo saulės spindulių.

 

LED apšvietimas

 

Naudokite apšvietimo sistemą „Byart 3-Lens LED“ visais atvejais: tiek norėdami ryškaus apšvietimo, tiek kurdami nuotaikingą prieblandą. Apšvietimą galite pritemdyti pagal poreikį nuotolinio valdymo įtaisu.

 

Stogo medžiaga, naudojama “Pergola” sistemoje,„Blackout“ leidžia kontroliuoti saulės spindulių patekimą į Jūsų erdvę ir visiškai apsaugo nuo pavojingos UV spinduliuotės.

 

Nemokamai pakonsultuosim, išmatuosim, pasiūlysim Jums tinkamiausius sprendimus  Skambinkite Jau dabar tel. 861 604 224.