Atsiskaitymas

Atsiskaitymas

Landings fast delivery desktop

* kurjeriui, jei suma neviršija 1000 Eur ir krepšelyje nėra nei vienos prekės su  ikonėle

* grynaisiais pinigais, jei užsakymo suma yra lygi ar didesnė nei 19,99 €


Plačiau apie atsiskaitymo būdus


Grynaisiais pinigais ar banko kortele

Atsiskaitymas kurjeriui

Pristatymo metu galėsi atsiskaityti tik banko kortelėmis Tau pristačiusiam kurjeriui, jei suma neviršija 1000 Eur.
Svarbu! Jei krepšelyje yra bent viena prekė su  ikonėle, atsiskaityti kurjeriui galimybės nėra.


Atsiskaitymas parduotuvėje

Grynaisiais pinigais ir banko kortele gali atsiskaityti pasirinktoje parduotuvėje.


Elektronine bankininkyste

Už pirkinių krepšelį sumokėk naudodamasis šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis:
„Swedbank“, SEB, Luminor (DNB, „Nordea“), „Danske Bank“, Šiaulių bankas.
Pasirinkęs(-usi) vieną iš išvardytų bankų, būsi nukreiptas(-a) į jo elektroninę sistemą, kur galėsi prisijungti. Prisijungęs(-usi) gausi automatiškai suformuotą ruošinį užsakymui apmokėti, kurį beliks tik patvirtinti.

Klix mokėjimai iš banko sąskaitos. Tai greitas ir saugus mokėjimo būdas, leidžiantis sumokėti už pirkinius internetu. Norėdamas(-a) atlikti mokėjimą, pasirink savo banką, prisijunk ir patvirtink mokėjimą. Klix yra saugus banko mokėjimo iniciatorius, teikiantis paslaugą pagal Europos Sąjungos direktyvą 2007/64/EB Mokėjimo paslaugos (PSD 1).


VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis

Už prekes iš anksto gali atsiskaityti kreditinėmis ir debetinėmis VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis, turinčiomis saugaus atsiskaitymo internete galimybę. Šią galimybę galima aktyvuoti savo interneto banke, suvedus kortelės turėtojo duomenis, kortelės numerį, galiojimo datą ir CVV kodą. Nuo kortelės sąskaitos iš karto bus nuskaityta užsakymo suma.

Klix Pay by card yra galimybė mokėti VISA ir Mastercard kortelėmis. Pirmą kartą atlikdamas mokėjimą pirkėjas mokėjimo formoje gali sutikti, kad kortelės duomenys būtų išsaugoti Klix programėlėje. Jei sutiksi išsaugoti savo kortelės duomenis, kitą kartą bet kurioje svetainėje su Klix galėsi atsiskaityti greičiau, nes tavo kortelės duomenys jau bus automatiškai užpildyti. Klix kortelių mokėjimo sistema atitinka pramonės duomenų saugumo standarto (PCI DSS) reikalavimus.


Banko pavedimu

Banko pavedimu gali mokėti tik juridiniai asmenys, savo Senukai.lt paskyroje pateikę įmonės rekvizitus. Tokiu atveju mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti užsakymo numerį. Jei reikalinga išankstinė sąskaita faktūra, ją rasi užsakymo informacijoje („Mano profilis“, „Užsakymo informacija“).