Mes turime svečių: 3 

Reklama

Reklaminis skydelis
PDF Spausdinti Email

 

 

 

Viršutinė spyna: Abloy 428
Apatinė spyna: ASSA 565


Durų apdaila: okoume plokštė

TVIRTA METALINĖ DURŲ KONSTRUKCIJA, vyriai su atraminiais guoliais užtikrins patogų ir ilgalaikį eksplotavimą. Varčia sutvirtinta 1.5 mm storio plieno lakštu.Durys pasižymi gera šilumine ir garso izoliacija. Tai užtikrinama gamyboje naudojant kokybišką akmens vatą ir guminę tarpinę,bei specialūs sprendimai naudojant dvigubą durų staktą ir specialios formos durų slenkstį.


PATIKIMA SPYNA - SVARBUS DURŲ SAUGUMO KRITERIJUS, todėl į duris dedamos patikimos seifinės arba cilindrinės SECUREMME ar ABLOY,ASSA spynos,kurios patikimai rakinamos atšiauriomis gamtos sąlygomis.


PLATUS APDAILOS SPALVŲ IR RAŠTŲ PASIRINKIMAS padės duris priderinti prie kiekvieno būsto interjero. Atsižvelgiant į individualius kliento pageidavimus, durys gaminamos įvairių matmenų. Taip pat klientai gali rinktis duris su metalinėmis vyrių ir slenksčio apdailomis. Tokia apdaila durims suteiks ypatingą estetinį vaizdą bei užtikrins atsparumą mechaniniams pažeidimams.Plokštės paviršius yra iš okoume (gabonmedis – Afrikoje augantis medis, naudojamas laivų gamyboje) lukšto, apačia iš tos pačios medienos, tačiau kitokio apdirbimo. Vidurinis plokštės sluoksnis taip pat yra iš okoume medienos, tačiau, priklausomai nuo plokštės storio, vidurinė dalis gali būti iš vieno sluoksnio arba trijų. Tarpiniai plokštės sluoksniai yra iš minkštesnės medienos mahagoni (raudonmedis).Plokštės paviršius atsparus mechaniniams pažeidimams.Taip pat klientams siūlomos durys su norimu stiklo paketu. Forma priklausys nuo pasirinkto rašto.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
free poker
© 2011 Visos teisės priklauso Virdita.lt